Лукашенко заявив, що українці та росіяни заздрять білорусам

Олександр Лукашенко Фото з відкритих джерел

Білоруський лідер запевнив, що життя білорусів спокійніше, ніж у сусідів

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що українці та росіяни заздрять білорусам, тому що, на думку глави держави, його громадяни живуть у спокійній країні. Про це повідомляє БЕЛТА.

Так, білоруський лідер запевнив, що жителі країни можуть бути переконані у своїй безпеці.

"Головне, ми уникнули воєн, живемо в безпечній, спокійній країні, де кожен, хто має дитину, може вийти на вулицю в будь-який час доби і бути спокійним. Нам заздрять люди з інших країн: наші брати-росіяни, українці. А ми живемо і не розуміємо, як це нам дісталося", - зазначив Лукашенко.

Новини за темою: Лукашенко визнав, що "дав сигнал" затримати одного зі своїх опонентів

Крім цього, політик порівняв Білорусь із Європою та Сполученими Штатами Америки, де, на думку Лукашенка, громадяни живуть не так добре. 

"Подивіться на Америку - багатюща країна. Подивіться на Західну Європу - їм-то чого не йметься? Подивіться, що твориться: останні події і пандемія породили у Сполучених Штатах Америки 60 млн безробітних, голодні бунти. Ми - не Америка, ми не друкуємо долари. Ми навіть не Росія, якій нема куди дівати вуглеводні, золото і метали. У нас лише руки, мізки, голова на плечах", - додав білоруський президент. 

Нагадаємо, нещодавно Олександр Лукашенко заявив, що медична система країни вистояла перед коронавірусом, тому вже зараз можна говорити про перемогу. Попри це країна "не знижує градус боротьби" з COVID-19.

 Loading...