Лукашенко заявив, що попросив у Путіна нове озброєння

Очільник Білорусі хоче зміцнювати озброєння Союзної держави

Олександр Лукашенко і Володимир Путін Фото з відкритих джерел

Президент Білорусі Олександр Лукашенко попросив у президента Росії Володимира Путіна нове озброєння. Про це очільник країни повідомив під час зустрічі з міністром оборони РФ Сергієм Шойгу в Мінську, передає БЕЛТА.

За словами Лукашенка, конкретні типи озброєння президенти Білорусі та Росії визначать спільно. "Я також просив президента Росії про деякі типи озброєнь. Сказав йому, що, коли ви приїдете, ми подивимося, що нам і де треба реально зміцнити в плані Союзної держави", – сказав Лукашенко.

Водночас очільник Білорусі запропонував президенту Росії обговорити можливість проведення нових спільних навчань. "Нам треба продовжити навчання на території Білорусі "Слов'янське братство", які проходять під Брестом. Треба подумати про другий етап навчань та інші навчання, випрацювати план, не озираючись на всі боки, хто нам і що скаже", – висловився Лукашенко.

Крім того, міністр оборони повідомив, що в Росії та Білорусі на 2020 рік було заплановано 130 запланованих заходів із Росією в 2020 році, серед яких навчання, зустрічі, спільні завдання як у форматі двостороннього співробітництва, так і на міжнародних майданчиках.

Новини за темою: Лукашенко назвав Україну "форпостом політичних провокацій"

Раніше повідомлялося, що до Білорусі прибула військова делегація з Росії на чолі з міністром оборони країни Сергієм Шойгу. Метою зустрічі називають обговорення питань двостороннього військового співробітництва Білорусі та Росії.

Loading...