Новини » Світ Читать эту новость на русском

Лукашенко заявив про наявність центру американських спецслужб у Києві

Олександр Лукашенко Фото з відкритих джерел

За словами політика, такі центри в Україні та Польщі виявили білоруська та російська розвідки

Олександр Лукашенко заявив, що в Києві нібито діє центр американських спецслужб, діяльність якого підтвердили представники білоруської та російської розвідок. Про це він повідомив під час зустрічі з працівниками заводу "Гомсільмаш", передає "БЕЛТА".

На думку Лукашенка, найпотужніші спецслужби світу працюють саме проти Білорусі, а їхні центри розташовані в Україні та Польщі. "США – вони під Варшавою центр створили, а зараз в Києві створили. Гаразд я б сказав, але ми з росіянами, розвідки наша і російська попрацювали, побачили ці центри. Жодного поляка там немає. Це тільки територія. Там всі американці сидять – розумні, талановиті, здібні люди", – сказав він.

Крім того, політик заявив, що сучасні технології "качають всю планету" за допомогою інтернету. "Ось ви створили, ви качали, ви втручалися в чужі вибори, ось отримали самі. Це їм, розумієте, поперек горла Білорусь, треба зім'яти. Не вийде!" – висловився Лукашенко.

Новини за темою: У Мінську прощаються з Романом Бондаренком, якого до смерті забили силовики

Нагадаємо, нещодавно Олександр Лукашенко розпорядився навести порядок у Мінську і прибрати стихійні меморіали на вулицях міста. За його словами, столицю Білорусі не можна "перетворювати на кладовище".

Loading...