Новини » Світ Читать эту новость на русском

Лукашенко визнав, що "дав сигнал" затримати одного зі своїх опонентів

Також він прокоментував затримання іншого свого опонента - Віктора Бабарико

Олександр Лукашенко Фото з відкритих джерел

Чинний лідер Білорусі Олександр Лукашенко визнав, що "дав сигнал" для затримання одного зі своїх опонентів на президентських виборах -  блогера Сергія Тихановського. Про це він сказав напередодні в ефірі телеканал "Білорусь-1", повідомляє Радіо Свобода

На думку Лукашенка, його політичні опоненти хочуть розхитати ситуацію всередині країни і "піти наступом на чинну владу".

Новини за темою: Лукашенко звинуватив Росію у втручанні у внутрішні справи Білорусі

"Так, я дав сигнал по Тихановському. Я щось не так зробив? Я хвилювався за свою країну, за яку я досі відповідальний. І я завжди буду відповідальний – у будь-якій ролі", – розповів Лукашенко.

Окрім цього, він припустив, що російське керівництво розуміє причини ситуації навколо "Белгазпромбанку" (дочірній банк "Газпрому" і "Газпромбанку"). Слід зауважити, що в цій справі був заарештований ще один опонент Лукашенка  – Віктор Бабарико.

Новини за темою: У Білорусі поновилися протести: Затримані журналісти та активісти

"Коли ми цей газпромівський банк прихлопнули – вони все зрозуміли… Всі страждають: ах, Лукашенко посадив (Бабарика – ред.). А ми нікого туди не кликали, ми діємо за законом, як це було завжди", – заявив президент.

Новини за темою: Обшуки, арешти, переслідування: Традиційні дрібнички президентської передвиборчої кампанії у Білорусі

Нагадаємо, нещодавно Олександр Лукашенко заявив, що хоче внести зміни до Конституції Республіки Білорусь  та прописати в ній "перерозподіл влади нагорі".

Loading...