Лукашенко вважає, що коронавірус - це психоз, який комусь на руку

Олександр Лукашенко. Фото president.gov.ua

На його думку, шкоди від паніки набагато більше, аніж від самого коронавірусу

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що він, незважаючи на критику, буде і надалі називати коронавірус психозом, який комусь буде на руку, а комусь на шкоду, передає РІА Новини. 

"Попри певну критику в мій бік, я цей коронавірус називаю не інакше як психозом і від цього ніколи не відмовлюся, бо разом з вами пережив уже багато психозів, і ми знаємо, до чого це призводило. Абсолютно переконаний, що це один із таких же психозів, який комусь буде на руку, а комусь і на шкоду", - сказав він.

Також президент Білорусі сказав, що потрібно виходити не тільки з ситуації, яка складається всередині країни, а й із тієї, яка спостерігається за кордоном.

"Чому я так поводжусь? Тому що я абсолютно переконаний, що ми можемо більше постраждати від паніки, ніж від самого вірусу. Оце мене найбільше хвилює", - зауважив білоруський президент.

Нагадаємо, раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко дав декілька порад щодо того, як можна подолати коронавірус COVID-19: для цього потрібно тільки три речі - трактор, горілка та сауна.

 

Loading...