Лукашенко вступив на посаду президента Білорусі попри несхвалення ЄС

Присягу Лукашенко виголосив білоруською мовою

Олександр Лукашенко Фото з відкритих джерел

Олександр Лукашенко офіційно вступив на посаду президента Білорусі. Про це повідомляє БЕЛТА.

Зазначається, що на церемонію інавгурації, яка відбувається в Палаці Незалежності Білорусі, запрошено кілька сотень людей. Зокрема, на захід прийшли вищі посадові особи, депутати Палати представників, члени Ради Республіки тощо.

Відомо, що за Конституцією Білорусі очільник держави вступає на посаду після складення присяги, яку Олександр Лукашенко виголосив білоруською мовою. Він уже підписав акт про прийняття присяги, після чого голова Центральної виборчої комісії Білорусі Лідія Єрмошина вручила Олександрові Лукашенку посвідчення президента Республіки Білорусь.

Нагадаємо, нещодавно голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель заявив, що Європейський Союз не визнає легітимність президента Білорусі Олександра Лукашенка. За словами чиновника, ЄС перегляне стосунки з країною.

Новини за темою: Глави МЗС ЄС не погодили список персональних санкцій щодо Білорусі

Раніше повідомлялося, що міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау заявив про втрату легітимності чинною білоруською владою. Тоді він зазначив, що політика Польщі стосовно сусідньої країни буде адресована виключно білоруському суспільству.

Loading...