Новини » Світ Читать эту новость на русском

Лукашенко відреагував на протести в Білорусі

Олександр Лукашенко Фото з відкритих джерел

За словами голови Білорусі, він готовий до діалогу з опонентами

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що готовий до діалогу з опозицією, проте не потерпить провокацій у країні. Про це пише БЕЛТА.

Президент наголосив, що ніхто не застосовував жодні репресії стосовно мітингарів.

"Ніхто ніяких репресій в порушення закону не робив і робити не буде. І ви виконаєте закон. І зникнути будь-які розмови про репресії або ще про щось. Закон і тільки закон. Будете порушувати, будемо відповідати. І то ми ще м'яко відповідали. Чесно вам скажу: ми завжди стримували правоохоронців ", - сказав Лукашенко.

За словами голови Білорусі, він готовий до діалогу з опонентами, однак на провокації буде відповідна реакція.

"Я хочу, щоб було спокійно. Що ми з вами вели діалог, якщо він є. Якщо ви здатні щось зробити для країни, я створю вам всі умови. Якщо ви будете боротися проти країни, навіть в найдрібніших речах занурити країну в хаос і дестабілізувати - ви отримаєте миттєву від мене відповідь. Це мої конституційні повноваження. За що ви мені закидаєте", - додав Лукашенко.

Новини за темою: Під час протестів у Білорусі постраждав журналіст із України

Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі завершилися президентські вибори. За попередніми даними Центральної виборчої комісії, чинний глава Білорусі Олександр Лукашенко перемагає на президентських виборах, набравши 80,23%.

Водночас білоруси у відповідь на результати екзит-полів вийшли на мітинги в Мінську та інших містах Білорусі. До їх розгону залучили ОМОН, зокрема повідомлялося про те, що автозак силовиків в'їхав у натовп мітингувальників, а міліція стріляла гумовими кулями. Правозахисники повідомили, що чоловік, на якого наїхала спецтехніка в Мінську, загинув.

Loading...