Новини » Світ Читать эту новость на русском

Лукашенко відреагував на низку страйків білоруських підприємств

Олександр Лукашенко під час наради БЕЛТА

За словами президента, страйками можуть скористатись конкуренти

Страйки на низці підприємств Білорусі можуть негативно позначитись на роботі установ, оскільки цим можуть скористатись конкуренти. Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко, передає БЕЛТА.

"Якщо вони застрайкують на два дні, то конкуренти - росіяни й канадці - перехрестяться. І швиденько на ринок поставлять те, що вони хочуть поставити", - сказав Лукашенко.

За його словами, у період коли економіка лише починає оговтуватись від наслідків пандемії, усі країни борються за ринки збуту. І якщо Білорусь зараз зупиниться, то ніколи не розкрутить своє виробництво.

"Якщо ми зупинимося, ніколи не розкрутимо своє виробництво. Ніколи! Нас ще в це болото і підштовхнуть. Людям треба це пояснити: хочете - страйкуйте, хочете працювати - працюйте", - додав Лукашенко.

Новини за темою: У Білорусі великі підприємства зупинили роботу: Працівники виходять на страйк

Нагадаємо, протести у Білорусі спалахнули 9 серпня після проведення президентських виборів. Того ж вечора екзит-пол оприлюднив попередні результати голосування, згідно з якими перемогу здобув Олександр Лукашенко. Пізніше його перемогу підтвердила ЦВК. 

У зв'язку з цим обурені білоруси вийшли на вулиці. У понеділок ввечері у центрі Мінська припинили роботу декількох станцій метро, стягнули спецтехніку, а силовики почали стріляти по мітингувальниках. У результаті затримали тисячі осіб, ще десятки активістів постраждали.

Loading...