Новини » Світ Читать эту новость на русском

Лукашенко: У Білорусі немає жодної політичної кризи

Інавгурація Олександра Лукашенка 23 вересня БЕЛТА

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що в країні немає ніякої політичної кризи. Про це він розповів в інтерв'ю іноземним журналістам, серед яких був журналіст "112 Україна" Павло Кужеєв.

Відповідаючи на питання про те, коли політична криза в Білорусі закінчиться, глава білоруської держави заявив: "Вчора. Яка політична криза? У нас що, органів влади якихось немає? Ви маєте на увазі, що в минулі вихідні у нас міліція розігнала? Ви хочете сказати, коли вони закінчать тут ходити? Знаєте, ніколи. Вони сплять і бачать дотерпіти, довести людей до весни. І головне, цитата, економіка буде в більш складному становищі, мало не завалиться, тоді нам легше буде з ним впоратися, тобто зі мною. Ось їхня мета".

При цьому Лукашенко висловив упевненість, що це буде ще довго тривати.

"У цьому їх підтримують знаєте хто? Я теж про це говорив. Тліюче це буде продовжуватися. Ми не Росія. Якби ми були Росією, ми б з ними давно розібралися. Тому нам доводиться робити крок і оглядатися. Тому якщо ви думаєте, що ці ходіння по вулиці сьогодні є, а завтра ні - може бути, хоча 1000-1500 - це бойовики, вони ніколи не відступляться, це їх шанс", - заявив президент Білорусі і підкреслив, що був змушений припинити весь цей "розбій".

Loading...