Новини » Світ Читать эту новость на русском

Лукашенко сподівається, що студенти "перебісяться" і закінчать протести

Олександр Лукашенко Фото з відкритих джерел

Для такого результату Олександр Лукашенко призначив ректорів трьох ВНЗ, які віддані державі

Олександр Лукашенко призначив нових ректорів трьох вищих навчальних закладів, студенти яких взяли участь в акціях протесту, заявивши, що керівниками повинні бути "віддані державі люди". Про це повідомляє TUT.by.

Як зазначається, нове керівництво отримали Мінський державний лінгвістичний університет, Білоруський державний університет культури і мистецтв та Брестський державний технічний університет.

Погоджуючи призначення нових керівників, Лукашенко сказав, що студенти "скоро заспокояться, просто треба потерпіти".

"Катастрофи там немає. Студенти завжди були людьми буйними та бурхливими. Мені часто кажуть: "Олександре Григоровичу, ну що ви все це терпите, з цими студентами? Так повиганяйте їх". Але тут і приватне: я згадую себе, коли я був студентом. Знаєте, декану історичного факультету завжди було зі мною непросто. Але я ніколи не воював проти влади.

Є такі, кому мізки на місце вже не поставиш. Але це одиниці. А за ними тягнуться й інші: ну як, це ж незручно, ось він тут вийшов, проти влади виступив, і я за ним. Я це все в душі розумію і якось заспокоював і силовиків, і чиновників. Кажу: треба потерпіти. Треба потерпіти, зрозуміють люди", - заявив Олександр Лукашенко.

Новини за темою: Тихановська оголосила Лукашенку ультиматум

Нагадаємо, раніше десятки тисяч білорусів зі 102 країн світу подали звернення проти Олександра Лукашенка до Міжнародного кримінального суду в Гаазі та закликали порушити проти нього кримінальну справу "за злочини проти людства". 

Також Рада Організації Об'єднаних Націй (ООН) з прав людини прийняла резолюцію щодо застосування насильства під час протестів у Білорусі.

До слова, Олександр Лукашенко заявляв про готовність передати понад 70 своїх повноважень органам влади на різних рівнях.

Loading...