Лукашенко приїхав у СІЗО до затриманих опозиціонерів

Зустріч Лукашенка з представниками опозиції тривала 4,5 години

Зустріч Олександра Лукашенка з затриманими опозиціонерами Telegram-канал Пул Первого

Олександр Лукашенко приїхав у слідчий ізолятор КДБ в Мінську, де утримуються білоруські опозиціонери. Про це повідомляє Telegram-канал "Пул Первого".

Зазначається, що Лукашенко провів зустріч із затриманими членами Координаційної ради та Об’єднаного штабу опозиції, щоб "почути думки всіх". "Там він чотири з половиною години спілкувався з вищеназваними представниками, які перебувають в СІЗО", – йдеться в повідомленні.

При цьому невідомо, що саме обговорювалося на зустрічі. "Зміст бесіди учасники спільним рішенням залишили в таємниці", – повідомили в дописі. Водночас канал процитував слова Лукашенка про те, що "Конституцію на вулиці не напишеш".

Як повідомляє "Интерфакс", на зустрічі були присутні, зокрема, екскандидат у президенти Білорусі Віктор Бабарико, його син Едуард, член президії КС Лілія Власова та координатор штабу Бабарика Юрій Воскресенський.

Нагадаємо, нещодавно Олександр Лукашенко заявив, що білоруська опозиціонерка Світлана Тихановська сама просила владу про її виїзд до Литви. За його словами, Тихановській віддали 15 тис. доларів, а сама вона "плакала на шиї".

Новини за темою: Латвія не визнала легітимність Лукашенка

Раніше повідомлялося, що Європейський Союз може затвердити внесення Олександра Лукашенка до санкційного списку. Також міністри можуть заявити про посилення економічної підтримки Білорусі.

Loading...