Лукашенко під час президентської інавгурації: "Кольорова революція" в Білорусі не відбулася

У своїй промові він також сказав, що сповнений гордістю за білорусів

У Мінську під час президентської інавгурації у Палаці Незалежності Олександр Лукашенко заявив, що "кольорова революція" в Білорусі не відбулася. Про це повідомляє БЕЛТА

"У цей урочистий день президент присягає на вірність Батьківщині і народу з особливим почуттям. В ньому дуже багато гордості за білорусів, які з честю пройшли випробування на міцність, перш за все, своїх переконань. День вступу на посаду президента - це день нашої з вами перемоги, переконливої ​​і доленосною. Ми не просто вибирали президента країни - ми захищали наші цінності, наше мирне життя, суверенітет і незалежність. і в цьому плані ми маємо ще чимало зробити", - сказав Лукашенко.

Новини за темою: Білорусь проігнорувала ноту протесту України щодо обшуку автомобіля посла

Він також заявив, що 2020 рік увійде в історію країни як надзвичайно емоційний період, коли державності "був кинутий безпрецедентний виклик - виклик неодноразово відпрацьованих безвідмовних технологій знищення незалежних держав".

"Але ми виявилися в числі дуже небагатьох - навіть, може бути, єдині, - де "кольорова революція" не відбулася. І це вибір білорусів, які в жодному випадку не хочуть втратити країну", - сказав Лукашенко.

Новини за темою: Блокувати не будемо: Кіпр змінив рішення щодо санкцій проти Білорусі

Нагадаємо, 23 вересня Олександр Лукашенко офіційно вступив на посаду президента Республіки Білорусь, на урочистостях були присутні кілька сотень людей. 

Loading...