Лукашенко отримав лист від Путіна щодо "вагнерівців"

Володимир Путін і Олександр Лукашенко Фото з відкритих джерел

Слідчий комітет Білорусі вивчає викладені Путіним факти

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що отримав листа від глави Російської Федерації Володимира Путіна щодо затриманих членів приватної військової компанії "Вагнер". Про це повідомляє агентство ТАСС.

Так, білоруській лідер наголосив, що наразі Слідчий комітет вивчає факти, які були викладені в листі Володимира Путіна. Водночас Лукашенко наголосив, що затримання бойовиків не вплине на відносини з Росією. 

"Що стосується перспективи, якщо хтось очікує, що у нас абсолютно зіпсувалися відносини з Росією - помиляєтеся", - заявив Лукашенко.

Новини за темою: Що буде з "вагнерівцями": Зеленський та Лукашенко обговорили можливість екстрадиції затриманих

Також білоруський глава додав, що генеральні прокурори Росії і України ще не приїжджали в Мінськ у справі про затримання бойовиків "Вагнера".

Нагадаємо, членів ПВК "Вагнер" затримали біля Мінська 29 липня. Після цього влада Білорусі заявила, що бійці були підіслані для дестабілізації ситуації в країні перед виборами.

Згодом стало відомо, що серед затриманих є українці, яких підозрюють у злочинах на Донбасі. У зв'язку з цим українська сторона звернулася до Білорусі з проханням дозволити екстрадицію громадян. Однак, Лукашенко заявив, що Україна спочатку повинна довести їх провину.

Пізніше Путін і Лукашенком домовилися вирішити це питання в "дусі взаєморозуміння".

Loading...