Лукашенко обговорив із Путіним ситуацію в Білорусі

Президенти провели телефонну розмову після заяви очільника Білорусі

Олександр Лукашенко і Володимир Путін Фото з відкритих джерел

Президент Білорусі Олександр Лукашенко й президент Росії Володимир Путін провели телефонну розмову. Про це повідомила пресслужба Адміністрації президента Білорусі в коментарі державному агентству БЕЛТА.

Зазначається, що президенти обговорили ситуацію, яка складається всередині і навколо Республіки Білорусь, проте деталі телефонної розмови наразі невідомо.

Нагадаємо, сьогодні, 15 серпня, президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що хоче поговорити з президентом Росії Володимиром Путіним через ситуацію в країні. За словами Лукашенка, акції протесту – це загроза не тільки Білорусі, а й Росії. Крім того, президент Білорусі вважає, що проти країни розгортається агресія, а владу "не треба заколисувати мирними акціями і демонстраціями", бо вона бачить, що відбувається насправді.

Новини за темою: ЦВК Білорусі оголосила остаточні результати виборів: Лукашенко набрав 80,1%, Тихановська -10,1%

Раніше повідомлялося, що Лукашенко відреагував на низку страйків білоруських підприємств, які тривають після проведення президентських виборів. Президент Білорусі заявив, що страйки можуть негативно позначитись на роботі установ, оскільки цим можуть скористатись конкуренти.

Loading...