Лукашенко назвав ім'я прем'єр-міністра та зібрав новий склад уряду Білорусі

Від нового прем'єра президент очікує більш високий технологічний рівень в промисловості

Олександр Лукашенко проводить нараду з новим урядом БЕЛТА

Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко призначив прем'єр-міністром країни Романа Головченка, який до того обіймав посаду голови Державного військово-промислового комітету. Про це повідомляє БЕЛТА.

Згідно з повідомленням, Лукашенко провів нараду, на яку запросив всіх нових кандидатів, а також тих керівників, які продовжать працювати на колишніх посадах. Він також пояснив, що обрав Головченка, оскільки той має достатньо великий досвід роботи на різних посадах, зокрема і на дипломатичній службі та у військово-промисловому комплексі.

Новини за темою: Суперпрезидентська Республіка Білорусь: Навіщо Лукашенку шостий президентський термін і хто його суперник на виборах

"Я його вчора попередив, що у нас уряд - колективний орган. І він - голова уряду. Він спікер цього уряду. При голосуванні він має той же один голос. У разі рівного голосування, звичайно, перевага у нього. Але, незважаючи на це, він головою відповідає за дисципліну і порядок в уряді. За кінцевий результат", - підкреслив Лукашенко.

Свій вибір він обґрунтував тим, що наразі потрібно серйозно зайнятися промисловістю, а на попередній роботі Головченко займався саме промисловістю на найвищому технологічному рівні: "Тому що у нас начебто в сільському господарстві ми щось зробили, зрозуміли, в якому напрямку рухатися. В середині 90-х їсти нічого було, по талонах ділили продукцію, а сьогодні ми на $6 млрд продаємо цієї продукції, забезпечивши себе. У промисловості ми теж знаємо, що робити, але конкуренція шалена по наших товарах, і в промисловість нам потрібно серйозно вникати і контролювати".

Новини за темою: Лукашенко сподівається "перемогти" коронавірус через місяць

Нагадаємо, напередодні президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко відправив чинний уряд у відставку.

Loading...