Лукашенко наказав не визнавати дипломи про вищу освіту, видані за кордоном

Олександр Лукашенко Фото з відкритих джерел

Лукашенко переконаний, що за кордоном залишать "одного-двох студентів"

Олександр Лукашенко заявив, що незабаром в Білорусі будуть вжиті заходи щодо невизнання дипломів, отриманих у закладах вищої освіти за кордоном. Про це повідомляє DW.

Як зазначається, Лукашенко, коментуючи намір опозиційно налаштованих студентів навчатися за межами Білорусі, сказав: "Я доручив уряду. Найближчим часом будуть вжиті заходи щодо невизнання дипломів, отриманих за кордоном".  Водночас він ніяк не відреагував на можливий від'їзд молоді вчитися за кордон. 

Новини за темою: Білорусь вирішила закрити державний кордон

"Хтось хоче поїхати за кордон вчитися. Оголошують там поляки, литовці та інші. Не питання. Завтра випишемо квитки, нехай їдуть. Але тільки в лінгвістичному університеті вчать іноземним мовам. Повірте, в Польщі, Чехії і навіть в Литві людей, які вміють розмовляти іноземною, англійською або німецькою, мовами, достатньо", - сказав Лукашенко і додав, що за кордоном залишать "одного-двох, і то фізиків, математиків, талановитих". 

"Якщо вони думають там вчитися, їм там мізки промиють, як це роблять поляки нашим хлопцям, які там навчаються, і вони нам їх підкинуть як п'яту колону... Цього не буде", - додав Лукашенко.

Новини за темою: Лукашенко пов'язав підсумки виборів в Україні з "втручанням" у справи Білорусі

Нагадаємо, нещодавно Олександр Лукашенко наказав відраховувати із білоруських університетів та інших закладів освіти студентів, які беруть участь в акціях протесту.

Згодом у ЗМІ з'явилася інформація про те, що в Білоруському державному медичному університеті відрахували 12 студентів через участь у протестах.

 Loading...