Новини » Світ Читать эту новость на русском

Лукашенко наказав не пускати додому білоруських лікарів, які поїдуть допомагати в Польщу

Олександр Лукашенко

Фото з відкритих джерел

За його словами, в країні немає зайвих лікарів

Олександр Лукашенко  заявив, що не дозволить пускати назад в Білорусь лікарів, які приймуть пропозицію Польщі допомогти у боротьбі із коронавірусом COVID-19. Про це повідомляє його пресслужба

Як зазначається, під час наради Лукашенко нагадав про те, що кілька днів тому в Польщі заявили про наміри запрошувати до себе лікарів з-за кордону, зокрема із Білорусі, для боротьби з коронавірусом.

Новини за темою: У Польщі оголосили про нові карантинні обмеження після антирекорду заражень і смертей

"Хочу попередити: зайвих лікарів у нас немає. Нам самим треба лікувати наших людей. Але, слідуючи своєму принципу, ми нікого тримати не будемо. Однак треба розуміти: поїхав - назад не повернешся, там будеш працювати і заробляти ті великі гроші, за якими поїхав", - сказав Лукашено.

Окрім цього, він наголосив, що це не загроза, а наказ для уряду республіки, тому "всіх треба ставити на місце, нікому не перешкоджаючи в разі, якщо він хоче більшого рубля або у нього позеленіли очі від валюти".

Новини за темою: "Нам відступати нікуди": Лукашенко знову звернувся до протестуючих білорусів

Нагадаємо, раніше Олександр Лукашенко заявив, що незабаром в Білорусі будуть вжиті заходи щодо невизнання дипломів, отриманих у закладах вищої освіти за кордоном.

Loading...