Новини » Світ Читать эту новость на русском

Лукашенко хоче домовитися про зелений коридор для хасидів, які застрягли на кордоні

Президент Білорусі Олександр Лукашенко

Фото з відкритих джерел

Білорусь готова надати транспорт для паломників

Президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив уряду домовитися із українською стороною про надання зеленого коридору для хасидів, які застрягли на кордоні. Про це заявила його прессекретар Наталія Ейсмонт, повідомляє Telegram-канал "Пул Первого". 

За словами Ейсмонт, білоруська сторона готова забезпечити транспорт. Зокрема, це можуть бути автобуси, які довезуть паломників до святинь на території України. 

Новини за темою: Відео дня: На українсько-білоруському кордоні танцюють і співають хасиди, які застрягли між КПП

"При цьому Білорусь готова забезпечити транспорт. Наприклад, автобуси, на яких паломники будуть доставлені до пункту призначення (українських святинь) і назад, а потім в аеропорт для відправлення на Батьківщину.  Всі ці функції наша країна готова взяти на себе і, звичайно, організувати процес максимально безпечно, в тому числі для того, щоб на ситуацію з захворюваністю COVID це ніяк не вплинуло", - сказала речниця президента. 

Новини за темою: Аваков: Закликаємо хасидів поважати український закон та не провокувати ситуацію на кордоні

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що через заборону в'їзду в Україну на кордоні із Білоруссю застрягли понад 1,5 тисячі хасидів-паломників.

Згодом голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко зустрівся з групами іноземців, які намагаються потрапити в Україну з Білорусі всупереч обмеженням в'їзду.

Однак, попри загрозу відповідальності та заборону в'їзду, хасиди не полишають спроб потрапити до Умані

Loading...