live

Лукашенко, який вважав коронавірус психозом, про всяк випадок попросив Росію про допомогу

Олександр Лукашенко Фото з відкритих джерел

Наразі в Білорусі налічується 163 хворих на коронавірус, а у Вітебську захворіли 10 лікарів

Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко, який є критиком інформації про пандемію коронавірусу, все ж звернувся до Росії по допомогу. Про це повідомляє "Коммерсант".

Зазначається, що Мінськ запросив у російської влади допомогу з медичними масками, тестовими системами та апаратами штучної вентиляції легень.

Видання наводить статистику МОЗу Білорусі, згідної якої в країні налічується 163 інфікованих коронавірусом.

Основна частина хворих у Мінську, проте, за останні тижні в соцмережах користувачі в якості особливо проблемною виділяють Вітебську область. У вівторок Олександр Лукашенко вперше визнав, що ситуація в цьому регіоні справді непроста. Він розповів, що у Вітебську більше десяти лікарів заразилися коронавірусом.

"Я не кажу, що там катастрофа якась, немає. Просто Вітебська область і по клімату інша, і трохи змістився цей пік захворюваності. Так, були і якісь помилки. Ми зараз, це мої відчуття, виходячи з цифрового аналізу захворюваності, знаходимося на піку", - зазначив Лукашенко.

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко відзначається своєрідним ставленням до інформації щодо поширення коронавірусної інфекції.

Зокрема, він заявляв, що, незважаючи на критику, буде і надалі називати коронавірус психозом, який комусь буде на руку, а комусь на шкоду.

А серед рецептів для подолання коронавірусу на його думку є тільки три речі - трактор, горілка та сауна.

Президент навіть розповів анекдот про те, як депутат Держдуми РФ Володимир Жириновський "лікувався" від коронавірусу за допомогою горілки та лазні.

А також запевнив, що Господь захистить Білорусь, та заявив про те, що Білорусь продовжить готуватися до 75-річчя перемоги у Другій світовій війні, незважаючи на пандемію коронавірусу.

Loading...