Новини » Світ Читать эту новость на русском

Лукашенко домовився з Путіним про застосування спільних військ при військовій загрозі із Заходу

За словами очільника Білорусі, Росія таким чином захищає себе

Олександр Лукашенко і Володимир Путін Фото з відкритих джерел

Президент Білорусі Олександр Лукашенко домовився з президентом Росії Володимиром Путіним про застосування спільного угруповання військ при військовій загрозі із Заходу. Про це очільник Білорусі заявив під час спілкування з працівниками молочного комбінату, передає БЕЛТА.

За словами Лукашенка, у випадку загрози Білорусь має задіяти спільне угруповання збройних сил, основою якого буде білоруська армія. "А росіяни нас повинні підтримувати та рухатися за нами. Ми створили резерви з ними. Жоден солдат з Росії не перетнув наш кордон. Ми поки справляємося самі. Але в нас навіть не здригнеться ні голос, ні рука, ні нога для того, щоб разом устаканити будь-кого, хто сіпнеться на західному кордоні Союзної держави", – сказав президент.

Водночас Лукашенко додав, що при спільних діях Росія рятує не тільки Білорусь, адже загроза є і щодо самої Росії. "Президент Росії, це розуміючи, захищаючи Білорусь, перш за все захищає Росію", – резюмував очільник країни.

Новини за темою: Росія сформувала резерв силовиків для Білорусі за проханням Лукашенка, – Путін

Нагадаємо, вчора, 27 серпня, президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що домовився з президентом Росії Володимиром Путіним про рефінансування білоруського боргу на суму 1 мільярд доларів. На думку Лукашенка, такий крок має укріпити білоруську валюту.

Loading...