Лукашенко: Білорусь посилює кордон з Україною та закриває з Польщею і Литвою

Олександр Лукашенко Фото з відкритих джерел

Президент також закликав українців, поляків і литовців "зупинити своїх божевільних політиків"

Білорусь посилила державний кордон з Україною, а також повністю закрила його з Польщею та Литвою. Про це заявив білоруський президент Олександр Лукашенко під час виступу на жіночому форумі, повідомляє TUT.BY.

"Ми змушені відвести війська з вулиць, пів армії поставити під рушницю і закрити державний кордон із заходу - з Литвою і Польщею. Ми змушені посилити державний кордон, на превеликий жаль, з нашою братською Україною", - заявив Лукашенко.

Крім цього, білоруський глава звернувся до народів України, Польщі та Литви із закликом протистояти розв'язуванню війни. 

"Зупиніть своїх божевільних політиків, не дайте розв'язатися війні", - заявив він. 

Новини за темою: Лукашенко назвав Україну "форпостом політичних провокацій"

Нагадаємо, у Білорусі більше місяця тривають масові протести, які почалися 9 серпня після перемоги Олександра Лукашенка на президентських виборах. Під час акцій правоохоронці проводять затримання протестувальників та лідерів опозиції.

Крім цього, періодично у центр Мінська стягнують військову техніку та спецзасоби для розгону демонстрантів. Від початку заворушень у Білорусі було затримано сотні людей, є загиблі. 

До слова, Європейський Союз не визнає легітимність президента Білорусі Олександра Лукашенка та має намір переглянути стосунки з країною.

А нещодавно, 17 вересня, Європарламент визнав новостворену Координаційну раду як тимчасовий представницький орган народу Білорусі.

Loading...