Новини » Світ Читать эту новость на русском

Ліван звернувся до Інтерполу із запитом на арешт двох росіян через вибух у Бейруті

Ліванський суд вимагає арешту власника й капітана російського судна

Вибух у Бейруті, Ліван

Фото з відкритих джерел

Головний слідчий у справі вибуху в порту Бейрута видав ордери на заочний арешт капітана і власника судна, яке перевозило тисячі тонн нітрату амонію. Про це повідомляє Al Jazeera.

Зазначається, що Ліван передав матеріали справи в Інтерпол, вимагаючи видати міжнародний ордер на арешт власника судна Rhosus Ігоря Гречушкіна та капітана корабля Бориса Прокошева.

Аміачна селітра прибула до Лівану ще у вересні 2013 року на борту російського вантажного судна, яке плавало під молдавським прапором. За попередньою інформацією, корабель прямував із Грузії до Мозамбіку.

У лютому 2018 року судно Rhosus затонуло в порту Бейрута, а аміачна селітра зберігалася на складі до тих пір, поки не вибухнула.

Новини за темою: Бейруту загрожує новий масштабний вибух, - прем'єр Ізраїлю

Нагадаємо, 4 серпня у порту Бейрута протягом 15 хвилин прогриміли два потужні вибухи. У результаті цього загинули сотні осіб, ще 4 тисячі постраждали. 

За даними Вищої Ради оборони Лівану, вибух у порту Бейрута стався через 2750 тонн нітрату амонію (аміачної селітри) із судна російського бізнесмена. Власником корабля виявився російський підприємець Ігор Гречушкін з Хабаровська.Loading...