Люди, які перехворіли на COVID-19, все ще можуть поширювати вірус, - дослідження

Фото з відкритих джерел

Імунітет після перенесеного коронавірусу зберігається принаймні на п'ять місяців

Дослідження британських медиків показало, що люди, які перехворіли на COVID-19 і мають антитіла, все ще можуть переносити та поширювати вірус. Про це повідомляє Reuters

Згідно з повідомленням, попередні висновки вчених з Агентства охорони здоров'я Англії (PHE) показали, що реінфекції у людей, які мають антитіла до COVID-19 від минулої інфекції, трапляються рідко - виявлено лише 44 такі випадки серед 6614 раніше інфікованих людей.

Водночас експерти застерігають: ці результати свідчать, що люди, які захворіли під час першої хвилі COVID-19 на початку 2020 року, тепер можуть бути вразливими для повторного зараження.

Новини за темою: "Британський" штам коронавірусу в Україні поки не зустрічався, - Ляшко

Окрім цього, науковці попередили, що люди з природним імунітетом, набутим через перенесену інфекцію, все ще можуть переносити коронавірус SARS-CoV-2 у носі та горлі та мимоволі передавати його.

"Зараз ми знаємо, що більшість людей, які перенесли вірус та утворили антитіла, захищені від повторної інфекції, але це не все, і ми поки не знаємо, як довго триває захист... Це означає, що навіть якщо ви вважаєте, що вже перехворіли та захищені, ви можете бути впевнені, що у вас малоймовірно розвинуться важкі інфекції. Але все одно існує ризик заразитися інфекцією та передати її іншим", - розповіла старший медичний радник PHE  Сьюзен Гопкінс.

Новини за темою: У США виявили два нові штами коронавірусу

Нагадаємо, раніше вчені в Кенії виявили 16 нових штамів коронавірусу, жоден з яких не зустрічався ніде у світі. 

 

Loading...