Новини » Світ Читать эту новость на русском

"Ліки Трампа": У Британії поновили тестування профілактичних препаратів від коронавірусу

Президент США Дональд Трамп

Фото з відкритих джерел

Експерти хочуть перевірити, чи може гідроксихлорохін захищати людей від COVID-19

У Великій Британії відновили випробування суперечливого антималярійного засобу, який вживав президент США Дональд Трамп з метою запобігти зараженню коронавірусом. Про це повідомляє Daily Mail.

"На випробування з метою перевірити, чи може гідроксихлорохін захищати людей від хвороби COVID-19, знову отримано дозвіл від регуляторів медичної галузі Великої Британії", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, експерти Оксфордського університету відновлять набір людей для проведення випробувань цього лікарського засобу у Великій Британії та за кордоном.

Британське регуляторне агентство з лікарських засобів та медикаментів заборонило випробування гідроксихлорохіну на початку червня на тлі занепокоєння щодо його безпеки для пацієнтів.

Вважалося, що пацієнти, котрі вживають цей засіб, і який вживав для профілактики Дональд Трамп, стикаються з більшим ризиком летального результату.

Новини за темою: Китай вакцинуватиме військових експериментальним препаратом від COVID-19

Нагадаємо, раніше Міністерство охорони здоров'я України оновило протокол лікування COVID-19 та затвердило новий лікарський засіб "Дексаметазон", який можна використовувати при коронавірусній інфекції.

Loading...