Новини » Світ Читать эту новость на русском

Лідери Вірменії та Азербайджану заявили про готовність провести переговори в Москві

Президент Азербайджану Ільхам Алієв і прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян Фото з відкритих джерел

Пашинян наголосив, що вирішення конфлікту має спиратися на компроміс, а не на капітуляцію

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян і президент Азербайджану Ільхам Алієв заявили про готовність проведення у Москві переговорів щодо врегулювання ситуації в Нагірному Карабасі. Про це вони сказали в інтерв'ю ТАСС.

"Нагірно-карабаський конфлікт повинен вирішуватися виключно мирним шляхом, це наша позиція. На жаль, Азербайджан не згоден з цією точкою зору. І я готовий докласти всіх необхідних зусиль, щоб досягти такого результату, в тому числі і поїхати, зустрітися, поговорити", - зазначив прем'єр Вірменії.

Пашинян підкреслив, що вирішення конфлікту навколо Нагірного Карабаху має спиратися на компроміс, а не на капітуляцію однієї зі сторін.

Своєю чергою, очільник Азербайджану заявив, що їх сторона також готова "зустрітися і в Москві, і в будь-якому іншому місці, для того, щоб покласти край протистоянню та знайти шляхи врегулювання".

"Баку готовий для будь-яких контактів. А в цьому випадку я запрошення такого не отримував, тому це питання не до мене. Багато разів особисто президент Росії Володимир Путін, і до нього - Дмитро Медведєв, проводили тристоронні зустрічі між керівниками Вірменії та Азербайджану. Але після того, як влада у Вірменії перейшла в руки умовного "Сороса" такі контакти припинилися", - сказав Алієв.

Новини за темою: Розгром в Карабасі. Азербайджан прорвав оборону Вірменії: Оцінка обстановки, тактики і втрат сторін

Нагадаємо, у суботу, 17 жовтня, Міністерства закордонних справ Вірменії та Азербайджану підтвердили інформацію, що Єреван і Баку домовилися про гуманітарне перемир'я в Нагірному Карабасі.

Наступного дня, 18 жовтня, Верховний представник ЄС із зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель заявив, що Євросоюз засуджує порушення перемир'я в Нагірному Карабасі, про яке раніше домовились Вірменія та Азербайджан.

Loading...