Новини » Світ Читать эту новость на русском

Латвія скасувала візит Лукашенка до Риги

Влада Латвії не визнає Лукашенка президентом Білорусі

Олександр Лукашенко

Фото з відкритих джерел

Візит президента Білорусі Олександра Лукашенка до Риги, який було заплановано ще на квітень поточного року, "зняли з порядку денного". Про це повідомляє білоруська служба "Радіо Свобода" з посиланням на очільника МЗС Латвії Едгара Рінкевича.

Зазначається, що спочатку візит відклали через пандемію коронавірусу, а наразі скасували через невизнання результатів президентських виборів у Білорусі. "У зв'язку з недавніми подіями в Білорусі і тим фактом, що Латвія та інші країни ЄС не визнають результатів виборів, візит неможливий і знімається з порядку денного", – заявив дипломат.

Нагадаємо, нещодавно президент Білорусі Олександр Лукашенко домовився найближчим часом зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним у Москві. Очільники держав провели телефонну розмову, під час якої обговорили низку питань, серед яких співпраця між країнами та майбутня зустріч у російській столиці.

Новини за темою: Лукашенко знову з’явився з автоматом

Раніше повідомлялося, що білоруський президент домовився з очільником РФ Путіним про застосування спільного угруповання військ при військовій загрозі із Заходу. Зокрема, Лукашенко наголосив, що у випадку загрози Білорусь має задіяти спільне угруповання збройних сил, основою якого буде білоруська армія, а "росіяни повинні підтримувати" сусідню країну.

Loading...