Новини » Світ Читать эту новость на русском

Латвія прийняла на лікування білорусів, травмованих силовиками

Загалом уряд країни виділив 50 тис. євро для лікування протестувальників із Білорусі

Протести в Бресті TUT.by

Латвія прийняла на лікування шістьох білорусів, які отримали тяжкі травми під час протестів або після затримання. Про це повідомляє Latvijas Televīzija.

Зазначається, що протестувальники змогли перетнути кордон за підтримки волонтерської організації, назву якої вони не повідомляють. За словами чоловіків, вони могли зникнути безвісти або сісти до в'язниці, якщо б не покинули Білорусь.

Як повідомляють журналісти, тіло одного з протестувальників вкрите шрамами, адже в Латвії його прооперували і знайшли в тілі осколки від світло-шумової гранати. Його поранили, коли він з колоною йшов вулицею.

Інший протестувальник, який погодився дати коментар, унаслідок побоїв отримав контузію, переломи кісток обличчя й ноги та розрив барабанної перетинки. За словами чоловіка, він не брав участі в протестах, а силовики схопили його посеред вулиці, коли він перебував у центрі міста.

Відомо, що Латвія виділила 50 тис. євро для лікування білорусів, які постраждали під час протестів унаслідок насильства й тортур.

Новини за темою: У Білорусі чоловік вчинив акт самоспалення на ґанку міліції

Раніше повідомлялося, що Латвія скасувала візит президента Білорусі Олександра Лукашенка до Риги. Таке рішення в країні прокоментували невизнанням Латвією та іншими країнами ЄС результатів білоруських виборів.

Loading...