Китайський коронавірус: Кількість жертв COVID-19 сягнула 2,1 тис. осіб

Коронавірус Сіньхуа

Вилікуватися змогли 16,1 тис. людей

Станом на ранок, 20 лютого, у Китаї зафіксовано 74,5 тисяч інфікованих людей, у той же час вилікуватися змогли понад 16 тисяч. Про це повідомляє Національна комісія з охорони здоров'я КНР.

Згідно з повідомленням, кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом COVID-19 на материковому Китаї досягла 74 576 осіб. Наразі заражених 56 303 особи, серед яких 11 864 людини перебувають у важкому стані.

Також зазначається, що загиблих від пневмонії, викликаної новим видом коронавірусу COVID-19, в Китаї зросла до 2118 осіб. 

Зокрема, за минулу добу, 19 лютого, загалом були виявлені 394 підтверджених випадки зараження та зафіксовано 114 летальних випадків і виписалися 1779 пацієнтів.

Нагадаємо, у китайському університеті імені Ці Джіатонга вчені створили роботів, які можуть визначати високу температуру тіла одразу в декількох осіб з метою виявлення коронавірусу у містах з великим скупченням людей.

Крім цього, днями у Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що наразі немає даних про стійку локальну передачу китайського коронавірусу від людини до людини, за винятком особливої ситуації на круїзному лайнері Diamond Princess в Японії.

Як відомо, з Китаю прилетів літак з евакуйованими українцями та іноземцями, проте борт ще не приземлився. Після евакуації вони повинні провести 14 днів у карантині, для якого наразі підбирають відповідне місце. Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков контролює процес особисто.

Loading...