Новини » Світ Читать эту новость на русском

Китайський коронавірус: Від COVID-19 померло понад 1,7 тис. осіб

На коронавірус могли захворіти і українці Фото - cgtn.com

Кількість хворих сягнула 71 тис. осіб

У Китаї кількість жертв небезпечного коронавірусу COVID-19 досягло 1770 осіб. Про це повідомляє пресслужба Державного комітету з питань гігієни і охорони здоров'я КНР.

Згідно з повідомленням, кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом досягла 70 548 осіб на материковій частині країни, за межами Китаю хворих - 786 осіб.

Зазначається, що у країні зародження вірусу у важкому стані перебувають 10 644 людей.

За останню добу в Китаї померло 105 осіб і виявлено 1,5 тисячі нових випадків захворювання.

Крім того, за даними Центру системних досліджень і інженірінга при Університеті Джона Гопкінса, у світі змогли подолати смертельну хворобу - 11 135 осіб.

Нагадаємо, фахівці Тяньцзінського університету у Китаї розробили пристрій, який здатен швидко діагностувати захворювання на коронавірус COVID-19.

Минулого тижня, у Китаї вчені приступили до випробування вакцини проти вірусу COVID-19 на тваринах. Крім цього, деякі види лікування вирішили випробовувати на людях.

Крім того, у суботу, 15 лютого, одна із найбільших фармацевтичних компаній Китаю Zhejiang Hisun Pharmaceutical офіційно отримала схвалення Державного управління з нагляду за харчовими продуктами і лікарськими засобами для виходу на ринок потенційних ліків від коронавірусу.

Loading...