Новини » Світ Читать эту новость на русском

Китай випробував 3D-принтер у космосі

Перші два зразки були надруковані успішно

Китай здійснив орбітальний 3D-друк Сіньхуа

Китай здійснив орбітальний 3D-друк з використанням безперервних полімерних композитів, армованих вуглецевим волокном, передає Xinhua.

"Це перший свого роду тест для Китаю і для всього світу, в якому був здійснений орбітальний 3D-друк з використанням безперервних полімерних композитів, армованих вуглецевим волокном", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що система 3D-друку, розроблена дослідним інститутом при Китайській академії космічних технологій, виконала заплановані завдання у минулий четвер.

За знімками, переданими з пробного космічного корабля, видно, що два зразки були надруковані успішно.

Як відомо, вуглецеве волокно широко застосовується в аерокосмічній промисловості завдяки таким його властивостям, як легкість і висока міцність, а безперервне вуглецеве волокно має велике значення для поліпшення характеристик композиційних матеріалів.

На орбіті система 3D-друку також реалізувала автоматичний контроль у всьому процесі роботи.

До цього всі експерименти з 3D-друку в мікрогравітаційних умовах проходили в присутності людей, які мали поправляти помилки, що виникали в ході роботи друкарської системи, нагрівати її або допомагати їй друкувати.

Новини за темою: Китай запустив у космос свою найпотужнішу ракету

Раніше повідомлялося, що нова китайська компанія "XEV" друкуватиме на 3D-принтері електричні мініавтомобілі "YoYo". Попередньо, автівка коштуватиме 6 тис. євро.

Loading...