Китай офіційно визнав легітимність Лукашенка

У КНР заявили про повагу вибору білорусів

Олександр Лукашенко Фото з відкритих джерел

Представник МЗС КНР Ван Веньбін заявив, що влада Китаю поважає вибір, який зробив народ Білорусі. Про це чиновник повідомив під час брифінгу, передає ТАСС.

За словами представника дипвідомства, "розкол і хвилювання" в білоруському суспільстві створюють зовнішні сили, а Китай виступає проти цього. "Президентські вибори в Білорусі є внутрішньою справою цієї країни. Китай рішуче підтримує зусилля Білорусі з відстоювання національної безпеки, суверенітету, безпеки та розвитку", – сказав дипломат.

Крім того, Ван Веньбін висловив упевненість, що в Білорусі відновиться стабільність. "Ми сподіваємося і віримо, що під керівництвом Лукашенка Білорусь зможе відновити політичну стабільність", – зазначив представник китайського МЗС.

Нагадаємо, вчора, 23 вересня, Олександр Лукашенко офіційно вступив на посаду президента Республіки Білорусь. Інавгурація відбулася "таємно", проте на ній були присутні кілька сотень людей.  Під час урочистостей Лукашенко заявив, що "кольорова революція" в Білорусі не відбулася.

Новини за темою: Путін не привітав Лукашенка з інавгурацією: У Кремлі назвали причину

Згодом у ЄС інавгурацію Лукашенка засудили, а міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що країна також не визнає Олександра Лукашенка легітимним президентом Білорусі. За його словами, вибори не були вільними, чесними та прозорими.

Цікаво, що не привітав з інавгурацією Лукашенка і президент РФ Володимир Путін.

Loading...