Китай не впустив двох експертів ВООЗ через антитіла до COVID-19

Фото з відкритих джерел

Після двотижневого карантину 13 експертів, які вже прибули до Китаю, розпочнуть роботу

Китай не впустив до країни двох експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), які їхали до Уханя для вивчення походження коронавірусу, тому що в них виявили антитіла до COVID-19. Про це повідомляє ВООЗ у Твітер.

"Усіх експертів знову протестували в Сінгапурі, і у них негативні результати ПЛР-тесту. Однак у двох членів делегації виявився позитивний результат на антитіла IgM. Тепер їх знову перевіряють на антитіла IgM та IgG", - повідомили в організації.

У ВООЗ зауважили, що експерти вже здавали негативний тест на коронавірус і антитіла у своїх країнах до прибуття в Сінгапур.

В організації додали, що після двотижневого карантину 13 експертів, які вже прибули до Китаю, розпочнуть роботу.

Новини за темою: Новий штам коронавірусу може стати основним у Європі, - ВООЗ

Нагадаємо, перші випадки зараження коронавірусною хворобою зареєстрували у китайському місті Ухань наприкінці 2019 року, що згодом спричинило епідемію хвороби всередині країни. Пізніше вірус почав поширюватися іншими державами світу. А в березні 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила пандемію. 

Нещодавно один з експертів ВООЗ, професор Девід Хейман, попередив, що коронавірусна інфекція стане ендемічною хворобою (прив'язаною до певної місцевості), а сам вірус продовжить мутувати. 

Loading...