Новини » Світ Читать эту новость на русском

Крим запропонували зробити майданчиком для переговорів по Карабаху

Депутат Держдуми Руслан Бальбек Фото з відкритих джерел

У Держдумі закликали Вірменію та Азербайджан до мирного врегулювання конфлікту

Депутат Державної Думи Руслан Бальбек запропонував зробити анексований Крим майданчиком для проведення переговорів між вірменською і азербайджанською сторонами. Про це повідомляють "РИА Новости"

Так, депутат наголосив, що кримська вірменська та азербайджанська громади вкрай стривожені тим, що відбувається в Нагірному Карабасі. За його словами, громади звернулися до воюючих сторін із закликом про перемир'я та перетворенням гарячої фази конфлікту в переговорну.

"Прикладом того, як різні культури і конфесії живуть мирно пліч-о-пліч, може послужити Крим. Ми готові надати майданчик на півострові і пропонуємо офіційним Баку і Єревану сісти за стіл переговорів і вирішити проблему мирним шляхом", - зазначив Бальбек.

Новини за темою: Загострення вірменсько-азербайджанського конфлікту: Війна очима місцевих ЗМІ

До слова, 16 березня 2014 року після незаконного референдуму Російська Федерація анексувала Крим та взяла півострів під свій контроль. Однак, анексія Криму не визнається Україною та більшістю країн світу.

Нагадаємо, нещодавно радник прем'єр-міністра Вірменії Вагаршак Арутюнян повідомив про початок підготовки країни до довгострокової війни через загострення ситуації в Нагірному Карабасі. 

Loading...