Крокуємо пеклом: Прем'єр Вірменії заявив про катастрофічну ситуацію з коронавірусом в країні

Нікол ПашинянФото: TATYANA ZENKOVICH / TASS

За його словами, система охорони здоров'я перевантажена і не встигає госпіталізувати хворих

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що в країні критична ситуація з коронавірусом і що кількість випадків зараження на COVID-19 зростає кожного дня.

Про це він сказав під час брифінгу, передає Інтерфакс-Україна.

Прем'єр наголосив на тому, що система охорони здоров'я перевантажена, а деяких хворих просто не встигають відправляти до медзакладів.

"Ми досягли критичної позначки і крокуємо пеклом. У Вірменії зараз є понад 200 хворих, які чекають черги на госпіталізацію. Система охорони здоров'я перевантажена і не встигає госпіталізувати хворих. Є випадок, коли через запізніле надання медичної допомоги померла людина. Два випадки смерті зареєстровані, коли пацієнт був у загальному відділенні, оскільки в реанімаційному відділенні не було місць", - пояснив він.

Пашинян додав, що влада розглядала можливість оголошення локдауну, проте все ж було вирішено, що він не дасть бажаного результату.

"І не тільки тому, що економічні наслідки будуть тяжкими для Вірменії, а й тому що карантину не будуть дотримуватися на належному рівні", - зазначив прем'єр.

Новини за темою: Ймовірність заразитися коронавірусом на карантині все така ж висока, - МОЗ

Відомо, що у Вірменії за минулу добу коронавірус виявили у 547 осіб, кількість підтверджених випадків зараження COVID-19 в країні досягла 12 тис. 547.

Як повідомлялося раніше, прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян захворів на коронавірусну хворобу COVID-19.

Новини за темою: Чорногорія другою в Європі оголосила про завершення епідемії коронавірусу COVID-19

Також він заявляв, що Вірменія зіткнулася з другою хвилею пандемії COVID-19.

Loading...