Кортеж віцепрезидента США потрапив в аварію

Унаслідок інциденту ніхто не постраждав

Кортеж Майка Пенса CNN

Кортеж із агітаційним автобусом віцепрезидента США Майка Пенса потрапив у ДТП під час поїздки в Пенсильванію. Про це повідомляє CBS Pitsburg.

Зазначається, що автобус потрапив у невелику аварію з самоскидом. Журналісти, які слідували за кортежом, помітили сміттєвоз із пошкодженнями на бампері та два перевернуті поліцейські мотоцикли.

Відомо, що на місце прибула швидка допомога, щоб оглянути поліцейських. Водій сміттєвоза спілкувався з правоохоронними органами. Поліцейські встановлюють обставини ДТП.

Сам Пенс під час інциденту перебував на вулиці і в аварії не постраждав. Крім того, його пересадили в лімузин, у якому він поїхав далі. У своєму Twitter віцепрезидент написав: "Вдячний усім працівникам правоохоронних органів, які підтримують нас і допомагають безпечно перевозити нас туди, куди ми щодня їдемо".

Пенс планував виступити в Пенсільванії на заході "Поліцейські за Трампа", відвідати хімічну компанію і виступити з промовою про економічне зростання.

Новини за темою: Трамп передумав переносити президентські вибори в США

Нагадаємо, нещодавно зі сторінок Майка Пенса і Дональда Трампа у Фейсбук видалили рекламу, в якій чітко видно нацистську символіку. ЇЇ використовували для класифікації політичних в'язнів під час Другої світової війни. У компанії такий крок пояснили порушенням політики щодо організованої ненависті.

Loading...