Коронавірус захоплює Європу: Перші випадки зараження підтвердили в Норвегії та Данії

Інфіковані прибули із країн, що є епіцентрами захворювання

Ілюстроване фото Фото з відкритих джерел

Норвегія та Данія заявили про перші випадки зараження коронавірусною інфекцією COVID-19. Про це повідомляє Bloomberg.

Згідно з повідомленням, у Норвезькому інституті громадського здоров'я розповіли, що тест показав позитивний результат у чоловіка, який нещодавно повернувся з одного з районів Китаю, постраждалих від спалаху інфекції. Аналіз показує слабкий позитивний результат, тоді як попередній аналіз був негативним.

Також медики уточнили, що житель північної Норвегії здоровий і не має симптомів коронавірусної хвороби. Ризик зараження від нього дуже малоймовірний, однак чоловіка помістили під домашній карантин, і відстежують можливі контакти, щоб переконатися, що передачі не відбулося.

Як зазначає Bloomberg, у Данії  COVID-19 діагностували у співробітника данського мовника TV2. Чоловік повернувся з відпустки на півночі Італії в понеділок і почав проявляти симптоми в середу. Зараз він перебуває на карантині у своєму будинку на сході Данії.

Нагадаємо, станом на ранок четверга, 27 лютого, загальна кількість загиблих від пневмонії, спричиненої новою коронавірусною інфекцією COVID-19, зросла до 2801 особи. 

Також у четвер, 27 лютого, міністр соціальних справ Естонії Танель Кийк заявив про перший випадок коронавірусної інфекції COVID-19 в країні.

 

Loading...