live

Коронавірус у світі: У Сербії ввели комендантську годину, а студенти мають терміново покинути гуртожитки

Людина в захисній масці на кінському возі на вулицях Неаполя, Італія, 13 березня 2020 року EPA-EFE

У період комендантської години на вулицях можуть перебувати тільки поліцейські та військові

Уряд Сербії через спалах коронавірусу 17 березня запровадив комендантську годину з 20 години вечора до 5 ранку. Про це заявив під час пресконференції президент країни Александар Вучич, передає Радіо Свобода.

Зазначається, що в період комендантської години на вулицях можуть перебувати тільки поліцейські, військовослужбовці та працівники служби постачання.

Збройні сили будуть контролювати кордони, лікарні та центри для біженців, яких в країні близько 7 тисяч осіб.

Повідомляється, що громадянам, які старші 65 років, заборонено виходити з приміщень.

Водночас всі студенти упродовж наступних 24 годин повинні залишити гуртожитки.

У Сербії наразі зафіксовано 72 інфікованих коронавірусом. В країну впродовж минулих двох діб прибули 35 тисяч громадян з-за кордону, переважно з європейських країн, де найбільше поширений коронавірус.

За словами Вучича, такі люди є основним джерелом захворювання. В контрольованій самоізоляції перебувають 8 тисяч громадян.

Сербська влада запевняє, що запасів продовольчих товарів у країні вистачає. Водночас в магазинах немає засобів для гігієни, борошна, цукру та інших продуктів. В аптеках немає засобів для дезінфекції та захисних масок.

Нагадаємо, прем'єр-міністр сусідньої Чорногорії Душко Маркович заявив, що в країні були підтверджені два перші випадки зараження коронавірусом.

 

Loading...