live

Коронавірус у світі: У Канаді різко зросли продажі канабісу

Медичний канабіс Фото з відкритих джерел

Спостерігається збільшення продажу на 80-100% порівняно минулими вихідними

Компанія урядового підприємства, що має законодавчу монополію на продаж рекреаційного канабісу у провінції Квебек (Канада), SQDC заявила про різке збільшення продажів канабісу у зв'язку з поширенням коронавірусу COVID-19. Про це повідомив прессекретар компанії Фабріс Жигере, передає Le Figaro.

"Ми помітили збільшення продажів за останні кілька днів. Пропозиція стабільна як в інтернеті, так і у філії", - зазначив він.

На решті території Канади компанія з виробництва медичного канабісу Canopy Growth закрила свої 23 магазини роздрібної торгівлі, посилаючись на соціальну відповідальність за обмеження контактів між покупцями.

"Ми заохочуємо людей купувати в інтернеті, а не в магазині", - сказав віцепрезидент з питань комунікацій Джордан Сінклер.

В Онтаріо, найбільшому ринку канабісу в Канаді, зараз зосереджують свої зусилля на постачанні з компанії Ontario Cannabis Store, яка має монополію на продаж в Інтернеті.

"Ми спостерігали помітне збільшення обсягів продажів за останні кілька днів на нашому веб-сайті", - підкреслив директор з комунікацій Даффід Родерік, вказуючи збільшення на 80-100% порівняно минулими вихідними.

Нагадаємо, станом на ранок, 19 березня, у світі зареєстровано понад 218 тис. заражених коронавірусом COVID-19. Зокрема, в Італії кількість хворих зросла до 35 713 осіб, з них, вилікувалось - 4025 людей, померло - 2978 пацієнтів.

За останніми даними, в Україні зафіксовано 16 випадків зараження новою коронавірусною інфекцією COVID-19.

Loading...