Коронавірус у Китаї: Як просувається швидкісне будівництво лікарень в Ухані онлайн

Фото з відкритих джерел

Лікарня Хуошеншань, площею 25 тис. квадратних метрів і місткістю від 700 до 1000 ліжок, орієнтовно буде введена в експлуатацію до наступного понеділка

У китайському місті Ухань, яке вважається епіцентром розповсюдження нового коронавіруса, з минулого тижня будують дві імпровізовані лікарні загальною місткістю від 2 до 25 тис. ліжок. Саме до них планують направляти всіх пацієнтів, заражених цим вірусом.

Очікується, що лікарня Хуошеншань, площею 25 тис. квадратних метрів і місткістю від 700 до 1000 ліжок, буде введена в експлуатацію до наступного понеділка. Ще одна імпровізована лікарня, Лейшеншань, з більшою місткістю, запрацює до наступної середи. Тобто мова йде про масштабне будівництво всього за 10 днів.

Як воно йде наразі, можна прослідкувати онлайн просто тут:

Нагадаємо, за даними МОЗ України, станом на сьогодні у світі зареєстровано 7783 підтверджених лабораторно випадків коронавірусної інфекції 2019-nCoV, у тому числі 170 смертельних випадків. Окрім Китаю зафіксовано випадки захворювання у 17 країнах світу. В Україні жодного випадку нової коронавірусної інфекції не зареєстровано.

Loading...