Коронавірус не зникне з приходом літа і тепла, - американські вчені

Фото з відкритих джерел

Спалахи коронавірусу в Китаї свідчать, що при високих температурах і вологості вірус стрімко поширюється

Американські вчені з Національної академії наук не вважають, що з приходом теплої погоди поширення коронавірусу COVID-19 зупиниться. Приклад Китаю показав, що коронавірус поширюється стрімко навіть при високій температурі. Про це повідомляє CNN.

"Є деякі дані, які передбачають, що коронавірус може поширюватися менш ефективно при більш високих температурах і вологості. Однак, зважаючи на відсутність у організму імунітету до нього в усьому світі, це зниження ефективності передачі вірусу не зможе привести до значного скорочення поширення захворювання без прийняття одночасно серйозних заходів у сфері охорони здоров'я", - йдеться в листі, який члени академії направили в Білий дім.

Також вчені стверджують, що дослідження спалаху коронавірусу в Китаї показало, що навіть при високих температурах і вологості вірус поширюється "стрімко". В середньому один інфікований заражає ще двох осіб.

Нагадаємо, експерти з Корейського центру контролю і профілактики захворювань вважають, що коронавірус може знову ативуватися у людей, які вже одужали від COVID-19.

 

Loading...