Коронавірус може "відновлюватися" у вилікуваних пацієнтів, – корейські експерти

Ілюстроване фото REUTERS

Пацієнт вважається вилікуваним від нової хвороби тоді, коли два тести, проведені з інтервалом у 24 години, дають негативні результати

Експерти Корейського центру з контролю й профілактики захворювань вважають, що коронавірус може знову активуватися у людей, які вже одужали від COVID-19. Про це повідомляє Bloomberg.

Згідно з повідомленням, у близько 50 пацієнтів з Південної Кореї, у яких раніше був коронавірус, знову виявили позитивний результат тесту на Sars-CoV-2.

За словами генерального директора Корейського центру з контролю над захворюваннями Чона Юн Кьона, у цих людей вірус радше "реактивувався", ніж вони знову заразилися, раз результат їхнього тесту був знову позитивним незабаром після виходу з карантину.

Він додав, що експерти проводять комплексне дослідження можливої ​​причини такого явища.

"Було багато випадків, коли пацієнт під час лікування давав негативний результат одного дня і позитивний – іншого", - зазначив Кьон.

У свою чергу, експерти підкреслили, що пацієнт вважається вилікуваним від нової хвороби, коли два тести, проведені з 24-годинним інтервалом, показують негативні результати.

Як відомо, Південна Корея була однією з перших після Китаю країн, де був зареєстрований масштабний спалах коронавірусу COVID-19.

Одна з наймасштабніших програм тестування у світі і технологічний підхід до відстеження інфекцій призвів до того, що Південна Корея стримує епідемію без блокування і закриття бізнесу.

За останніми даними, у Південній Кореї загальна кількість зафіксованих випадків COVID-19 - 10 423, з яких 6 973 людини - одужали, а 204 особи померли.

Нагадаємо, станом на 08:00 середи, 8 квітня, загальна кількість хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 по всьому світу становить 1 430 453 особи. Кількість летальних випадків, спричинених COVID-19, становить 82 133, а одужати змогли 301 385 людей.

Loading...