Коронавірус COVID-19 навмисно перенесли від кажана до людини, - Fox News

Ілюстроване фото AP Photo

Ситуація з поширенням COVID-19 може стати "найдорожчим урядовим прикриттям всіх часів"

У Сполучених Штатах Америки тривають звинувачення в бік Китаю через створення нового коронавірусу COVID-19 в Уханьській лабораторії і тому, що її співробітник і став "нульовим пацієнтом". Про це повідомив лояльний до Білого дому телеканал Fox News з посиланням на джерела.

За інформацією джерел, коронавірус був створений в лабораторії в Ухані не як біологічна зброя, а як частина програми Китаю з демонстрації того, що його можливості з виявлення та боротьби з вірусами дорівнюють або перевищують можливості США. 

Як зазначається, спочатку новий вірус лабораторним шляхом був переданий від кажана до людини, а потім він "вирвався на вулиці" Уханя.

На думку одного з джерел, ситуація з поширенням COVID-19 може стати "найдорожчим урядовим прикриттям всіх часів".

В повідомленні американського телеканалу зазначається, що на Уханьському ринку, який спочатку вважався місцем походження вірусу, ніколи не продавали кажанів. За його допомогою Китай просто намагався відвернути увагу від лабораторії.

Нагадаємо, раніше президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп розкритикував Всесвітню організацію охорони здоров'я через те, що вона раніше надала рекомендацію не закривати кордони для Китайської Народної Республіки.

Як повідомлялося, Дональд Трамп сьогодні, 16 березня, проведе відеоконференцію з лідерами "Великої сімки", присвячену координації зусиль по боротьбі з коронавірусом.

Loading...