"Коронавірус, бувай!": У центрі Праги влаштували застілля-прощання

Для святкування встановили стіл довжиною 500 м

На славнозвісному Карловому мосту у центрі Праги організували вечірку, щоб "символічно попрощатися" з коронавірусом. Про це повідомляють Novinky.

Згідно з повідомленням, за довжелезним столом зібралися тисячі гостей, вони ділилися їжею та напоями, які принесли з дому.

Участь у застіллі була безкоштовною, однак відвідувачам потрібно було зареєструватися через гігієнічні та організаційні причини.  Уже на місці зареєстровані учасники отримували нагрудний знак, який символізував запрошення сісти за стіл. Водночас учасники застілля були без масок і не дотримувалися соціальної дистанції.

Новини за темою: Чехія висилає з країни двох дипломатів з РФ: Вони погрожували отруїти чеських політиків

За словами організаторів, таке свято повинно символізувати прощання з минулим складним періодом епідемії, а також майбутній літній відпочинок. Окрім цього, вони хотіли скористатись незвичною ситуацією, коли легендарний чеський міст здебільшого порожній, оскільки діють обмеження на в'їзд для туристів.

Новини за темою: МЗС РФ оголосило двох чеських дипломатів персонами нон ґрата

Нагадаємо, нещодавно міністр оборони Чехії Любомір Метнар заявив, що країна з повагою ставиться до вояків Червоної Армії і піклується про їхні поховання на своїй території, але демонтований пам'ятник радянському маршалу Іванові Конєву не віддасть Росії.Loading...