Новини » Світ Читать эту новость на русском

Коронакриза може призвести до нової світової війни, - штаб оборони Британії

Третя світова війна

Це станеться, якщо більш дрібні конфлікти вийдуть з-під контролю

Коронакриза, яка викликана пандемією COVID-19, може призвести до нової світової війни. Про це заявив начальник штабу оборони Великої Британії Нік Картер, передає Sky News.

За його словами, економічна криза через пандемію вже спровокувала регіональні конфлікти. Вони дуже точно зображають ті, які призвели до двох попередніх світових війн.

"Я думаю, що реальний ризик з урахуванням досить багатьох регіональних конфліктів, які відбуваються в цей момент, полягає в тому, що ескалація посилиться. Я думаю, що це те, від чого ми повинні остерігатися", - попередив Картер.

Він не уточнив, про які саме регіональні конфлікти говорить, але додав, що якщо їх не зупинити, вони можуть легко "призвести до ескалації".

"Це означає, що, можливо, буде залучено більше людей, буде залучено більше зброї, і, перш ніж ви зможете його стримати, це призведе сторони до повномасштабної війни", - підкреслив офіцер.

Новини за темою: Доба на Донбасі: НЗФ порушили "режим тиші" біля Водяного

Раніше повідомлялося, що президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив про взяття під контроль Баку міста Шуша в Нагірному Карабасі.

Loading...