live

Королева Єлизавета ІІ вчетверте за всі роки правління звернеться до нації

Це відбудеться в неділю, 5 квітня, о 20:00 за місцевим часом

Королева Сполученого Королівства Великої Британії Єлизавета ІІ

Фото з відкритих джерел

Королева Сполученого Королівства Єлизавета ІІ в четвертий раз за 68 років свого правління звернеться до народу. Про це повідомили у Twitter-акаунті королівської родини. 

"Її Величність Королева звернеться до Сполученого Королівства та Співдружності у телевізійному ефірі. Окрім телебачення та радіо, звернення Королеви транслюватиметься і на соціальних каналах Королівської родини", - йдеться у повідомленні. 

Слід зауважити, що три попередні промови монарха відбулися у зв'язку з подіями  першої війни в Перській затоці в 1991 році, перед похоронами принцеси Діани у 1997 році та після смерті Королеви Матері у 2002 році. 

Як зазначається, наразі Єлизавета перебуває в самоізоляції в замку Віндзор в Беркширі з герцогом Единбурзьким через пандемію коронавірусу COVID-19. 

Нагадаємо, раніше королева Великої Британії Єлизавета ІІ висловила солідарність з британським народом у зв'язку зі спалахом коронавірусу та наголосила, що родини по всій Британії вступають в "період великої стурбованості та невизначеності".

 

 

Loading...