Королева Британії помилувала вбивцю, який допоміг зупинити теракт у Лондоні

Королева Сполученого Королівства Великої Британії Єлизавета ІІ

Фото з відкритих джерел

Чоловік зупинив терориста в листопаді минулого року

Королева Великої Британії Єлизавета II помилувала засудженого за вбивство чоловіка, який минулого року допоміг зупинити терориста на Вестмінстерському мосту. Про це повідомляє Daily Mail.

Зазначається, що 42-річний Стівен Галлант був засуджений за вбивство пожежного в 2005 році на 17 років в’язниці. Проте в листопаді 2019 року чоловік отримав дозвіл вийти з в’язниці для участі в реабілітаційному заході для ув’язнених. Тоді він опинився недалеко від Лондонського мосту, де 28-річний терорист зарізав двох випускників Кембриджського університету.

Під час інциденту засуджений мав із собою бивень нарвала, який йому подарував державний службовець. За допомогою цього Галлант зупинив озброєного ножами і муляжем жилета смертника чоловіка до прибуття поліції, яка згодом ліквідувала терориста.

Наразі ж стало відомо, що Єлизавета II застосувала прерогативу помилування за порадою уряду, визнавши "виключно сміливі дії" Галланта. Тепер остаточне рішення про його звільнення має прийняти комісія з умовно-дострокового звільнення. Як повідомляють журналісти, засуджений був зразковим ув’язненим і планував сам подати прохання про дострокове звільнення через декілька місяців.

Новини за темою: Королеву Єлизавету II позбавлять влади у Барбадосі

Нагадаємо, не так давно королева Великої Британії Єлизавета II позбавила голлівудського продюсера Гарві Вайнштейна ордену Британської імперії. Засуджений за домагання продюсер раніше отримав нагороду за внесок у британську кіноіндустрію.

Loading...