Новини » Світ Читать эту новость на русском

Копенгаген заборонить електросамокати у центрі міста, і це не через карантин

Електросамокат. Фото EPA-EFE

Таке рішення ухвалили через те, що самокатники хаотично паркують свої транспортні засоби

Влада Копенгагена планує заборонити оренду електросамокатів в центрі міста, що стане одним з найсуворіших правил проти символу нової "економіки спільного використання". Про це повідомляє The Local.

"З 1 січня буде неможливо орендувати або припаркувати електросамокати в більшості найбільш забудованих районів Копенгагена", - йдеться в листі міського департаменту екології та технічних послуг.

Фактично таке рішення заборонить використання скутерів в історичному центрі міста і прилеглих районах, де їх уже заборонено паркувати.

"На жаль, ми зіткнулися із серйозними проблемами з цими електросамокатами. Літнім людям надзвичайно важко пересуватися, коли їх залишають валятися", - сказав муніципальний радник Руне Дібвад.

Таке рішення має схвалити муніципальна рада, але воно вже користується широкою підтримкою.

Попри те, що це символ "економіки спільного споживання", самокати часто кидають погано припаркованими, що спонукало низку міст прийняти суворі правила їх використання.

Минулого літа поліція Копенгагена зупинила 28 осіб за один уїк-енд за те, що вони каталися на самокатах нетверезими або під дією наркотиків.

Новини за темою: Електросамокати, гіроскутери і сигвеї стануть повноправними учасниками дорожнього руху?

Раніше повідомлялося, що столична влада заборонила компанії Bolt розміщувати пункти прокату електросамокатів у Києві, однак компанія все одно це зробила.

Loading...