live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

Консульство України у Мілані призупиняє прийом громадян через коронавірус

Українців вже евакуйовано з Китаю

Фото з відкритих джерел

Роботу буде відновлено після рекомендацій місцевої влади

Генеральне консульство України у Мілані повідомило на своїй сторінці у Facebook про призупинення прийому громадян та видачі документів.

"Враховуючи активне поширення на території Ломбардії коронавірусу 2019-nCov, відповідно до розпорядження Президента Ломбардії А.Фонтани та Міністра охорони здоров’я Італії Р.Сперанца про введення превентивних заходів, у т.ч. "припинення роботи офісів з прийому громадян, за виключенням надання першочергових послуг" Генеральне консульство України в Мілані, за погодженням з МЗС України, з 25 лютого ц.р. призупиняє прийом громадян та видачу документів", - йдеться у повідомленні.

В установі зазначили, що прийом громадян буде відновлено після отримання відповідних рекомендацій від регіональних органів влади Ломбардії, про що буде своєчасно повідомлено.

"У разі виникнення надзвичайної ситуації (втрата документів, підтверджена необхідність термінового виїзду в Україну, смерть родича, дорожньо-транспортна пригода, арешт тощо) просимо звертатися на гарячу лінію консульства +39 348 725 4038 або на електронну пошту [email protected]", - додали у консульстві.

Нагадаємо, кількість загиблих від спалаху коронавірусу COVID-19 в Італії станом на понеділок, 24 лютого, зросла до 6 осіб.

Раніше повідомлялося, що з вечора понеділка, 24 лютого, пасажири, які прибувають до аеропортів "Бориспіль" та "Жуляни" рейсами прямого авіаційного сполучення з Італією, проходитимуть обов'язкову температурну перевірку.

Loading...