Конфлікт в Нагірному Карабасі: В Азербайджані назвали умову припинення боїв

Президент Азербайджану Ільхам Алієв Фото з відкритих джерел

Алієв підкреслив, що справа Азербайджану права, тому перемога буде за ними

Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що бойові дії в Нагірному Карабаху закінчаться після того, як Вірменія виведе свої збройні сили. Про це пише "Інтерфакс-Азербайджан".

"Вірменія повинна відмовитися від окупаційної політики. Замість цього прем'єр-міністр Вірменії ставить перед нами умови, він поставив перед нами сім умов. Я не так давно заявив, що ми відкидаємо ці умови. У нас тільки одна умова - ВС Вірменії безумовно, в повному складі та негайно повинні покинути наші землі. Це умова в силі і якщо уряд Вірменії її виконає, бої припиняться, кров перестане проливатися і встановиться мир в регіоні. Ми хочемо миру і хочемо вирішення конфлікту", - сказав Алієв.

За словами президента, єдиною причиною, з якої його країна пішла на переговори - це надія. Він підкреслив, що справа Азербайджану справедлива, тому перемога буде за ними. 

"Я попереджав, що якщо переговори не дадуть результату, Азербайджан вирішить питання військовим шляхом. Наше діло справедливе, ми хочемо відновити нашу територіальну цілісність і ми це зробимо. Азербайджан повинен відновити територіальну цілісність. Бойові дії, що тривають четвертий день, спрямовані на відновлення історичної справедливості. Нагірний Карабах - історична територія Азербайджану", - додав Алієв.

Новини за темою: МЗС Туреччини порівняло Нагірний Карабах та Україну

Нагадаємо, 27 вересня Вірменія і Азербайджан почали бойові дії на кордоні та звинуватили одне одного в ескалації насильства в Нагірному Карабасі.

Згодом Вірменія оголосила у країні воєнний стан і загальну мобілізацію резерву.

Пізніше указ про оголошення воєнного стану в країні підписав президент Азербайджану Ільхам Алієв. 

Своєю чергою, Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш під час телефонної розмови з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим закликав останнього до припинення вогню в Нагірному Карабасі.

Loading...