Конфлікт у Нагірному Карабасі може вийти за межі регіону, – прем'єр Вірменії

За словами очільника вірменського уряду, світ стоїть на порозі широкомасштабної війни на Південному Кавказі

Нікол Пашинян. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Конфлікт між Вірменією та Азербайджаном у Нагірному Карабаху може вийти за межі Кавказького регіону. Відповідне відеозвернення опублікував прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян у Фейсбук.

За словами вірменського урядовця, ОБСЄ та міжнародне співтовариство повинні втрутитися в ситуацію у Карабаху. Пашинян заявив, що світ опинився на порозі широкомасштабної війни на Південному Кавказі, яка може мати непередбачувані наслідки.

На думку прем’єр-міністра Вірменії, в конфлікт може втрутитися й Туреччина, але він закликає не допустити цього. "Війна може вийти за межі регіону і мати ширші масштаби. Я закликаю міжнародну спільноту використовувати всі важелі та не допустити втягнення Туреччини в конфлікт", - сказав Пашинян.

Новини за темою: Папа Римський закликав Азербайджан і Вірменію вирішити конфлікт без застосування сили

Нагадаємо, сьогодні вранці, 27 вересня, Вірменія й Азербайджан почали бойові дії на кордоні та звинуватили один одного в ескалації насильства в Нагірному Карабаху.

Пізніше уряд Вірменії через ескалацію конфлікту в Нагірному Карабаху ввів у країні воєнний стан і оголосив загальну мобілізацію резерву.

Loading...